Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet yine anlaşamadı - 7 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
15 Mart 2023 Çarşamba

Kadınlara şiddet uygulayan polislerle ilgili şikayetlerinin yüzde 90’ı incelenmiyor

Ulusal Emniyet Müdürleri Konseyi’nin verilerine göre, İngiltere ve Galler’de kadınlara şiddetle suçlanan polislerle ilgili şikayetlerin yüzde 90’ı incelenmiyor ve davayla sonuçlanmıyor.

Şikayet, polise bir meslektaşı için geldiyse, 10 ihbardan 7’sinde dava herhangi bir işlem yapılmadan kapatılıyor. Konsey, Ekim 2021-Mart 2022 döneminde 1.539 polis memurunun, kadınlara ve kız çocuklarına yönelik şiddetle suçlandığını tespit etti. Raporda, polislerin yetersiz bildirimde bulunması nedeniyle gerçek rakamların çok daha yüksek olabileceği belirtildi.

İnceleme, West Yorkshire bölgesinde görevli bir polis memurunun eski eşinin, eski kocası hakkındaki aile içi şiddet şikayetinin polis tarafından soruşturmaya alınmadığını söylemesi üzerine başlamıştı. 

Polis memurunun eski eşi Alice, BBC’ye verdiği demeçte, yaşananların polise olan güvenini yok ettiğini söyleyerek, ‘Kendine hakim olamayan birinin dolu bir silahla sokaklarda dolaşması korkutucu’ ifadelerini kullandı. 

Geri Dön 15 Mart 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN