Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
08 Aralık 2022 Perşembe

İngiltere'de soğuk hava dalgası: 'Gündüz salonu, akşam yatak odalarını ısıtın'

İngiltere'de sağlık uzmanları, beklenen aşırı soğuklarda enerji masrafları nedeniyle evlerini yeterince ısıtamayacak olan dar gelirli hanelere gündüz oturma odalarını, gece yatmadan önce ise yatak odalarını ısıtmaları önerisinde bulundu. 

İngiltere'de önümüzdeki günlerde güçlü bir soğuk hava dalgası bekleniyor. Özellikle kuzey bölgelerde hava sıcaklığı gece -10 dereceye kadar inebilecek. 

'En çok kullanılan odayı ısıtın, birkaç kat giyinin'

Sağlık uzmanları, enerji masrafları nedeniyle evlerini yeterince ısıtamayan hanelerin gündüz sadece oturma odalarını, gece yatmadan önce de yatak odalarını ısıtması tavsiyesinde bulundu. Sağlık Güvenlik Kurumu, en çok kullanılan odaların gündüz 18 dereceye kadar ısıtılmasını ve birkaç kat giyinilmesini önerdi. 

 

 

 

 

Geri Dön 08 Aralık 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN