Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet yine anlaşamadı - 7 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
01 Ocak 2023 Pazar

İngiltere’de haftanın öne çıkanları

Bu hafta İngiltere gündeminde öne çıkanları sizin için derledik…

Grevler sürüyor: İngiltere’de 40 binden fazla demiryolu emekçisi ve binden fazla havalimanı pasaport kontrol görevlisi, yılın son hafta sonunda da grevde olacak.

Haberin detayları

30 saniyelik tasarruf: İngiltere’de hükûmet vatandaşları tasarruf için günde 30 saniye ayırmaya çağırdı.

Haberin detayları

Başbakanın hayalleri kırık: İngiltere Başbakanı Rishi Sunak, ülkede alım gücünü korumak isteyen işçilerin yaptığı grevlerle ilgili hayal kırıklığına uğradığını söyledi.

Haberin detayları

Lüks, artık çok lüks: İngiltere’de yapılan bir ankete göre her 3 kişiden 2’si 2023 yılında keyfi harcamalarını kısmayı planlıyor.

Haberin detayları

Geri Dön 01 Ocak 2023 Pazar Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN