Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
12 Ekim 2022 Çarşamba

İngiltere’de ekonomiye bir acil müdahale daha

İngiltere Merkez Bankası, finansal istikrar tehlikede olduğu gerekçesiyle günlük tahvil alımlarının kapsamını genişleteceklerini duyurdu.

İngiltere Merkez Bankası, ülkenin finansal istikrarının tehlike altında olduğu uyarısında bulundu ve yatırımcıları sakinleştirmeyi hedefleyen acil bir müdahale ile günlük tahvil alımlarının kapsamını genişleteceğini duyurdu.

İngiltere Maliye Bakanı Kwasi Kwarteng'in geçen ay açıkladığı vergi kesintisi planları, sterlin ve tahvillerde ciddi çalkantılara neden olmuştu. Bakan, bu planı sonradan geri alsa da piyasa henüz sakinleşmedi: Eylül ayında rekor seviyede değer kaybeden sterlin, bugün yeniden 1.10 dolar seviyesine geriledi. 

Öte yandan Uluslararası Para Fonu (IMF) da Maliye Bakanı’nın bütçe planlarını tekrar eleştirdi, vergi kesintilerinin yüksek enflasyonla mücadeleyi zorlaştıracağını vurguladı. 

Geri Dön 12 Ekim 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN