Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
22 Ekim 2023 Pazar

İngiltere'de bu hafta neler yaşandı?

İngiltere'nin gündeminde bu hafta; İsrail-Filistin çatışmalarının ülke içindeki yansımaları ve göçmenlerin Biby Stockholm'e geri dönüşü vardı. İşte yaşananlar...

İngiltere'de bu hafta neler yaşandı?

Londra’da düzenlenen Filistin’e destek yürüyüşüne 100 bin kişi katıldı. Yürüyüş, son zamanlarda ülkenin gördüğü en büyük yürüyüşlerden biri oldu.

BBC’den itiraf: Filistin'e destek gösterilerinde yanıltıcı ifadeler kullandık

İngiliz yayın kuruluşu BBC, İngiltere'deki Filistin yanlısı gösterileri, 'Hamas'a destek' olarak tanımladığını ve yanıltıcı ifadeler kullandığını itiraf ederek özür diledi.

Sanatçılardan Gazze için ateşkes çağrısı

İngiltere'de 2 binden fazla sanatçı, Gazze için ateşkes çağrısında bulundu. Yönetmen, fotoğrafçı, heykeltraş gibi çeşitli alanlarda faaliyet gösteren sanatçıların hazırladığı ortak bildiride, “Bir suça ve felakete tanıklık ediyoruz" ifadeleri yer aldı. Sosyal medya üzerinden yayımlanan metinde, Gazze’nin İsrail’in saldırıları nedeniyle enkaza döndüğü, 2 milyondan fazla sivilin su, gıda, ilaç gibi temel ihtiyaçlara erişim sağlayamadığı vurgulandı.

Muhafazakar Parti adayı Cooper, dar gelirli ebeveynlere hakaret etti

Muhafazakar parti adayı Andrew Cooper, "İşsizseniz ve 30 sterlinlik bir telefon faturasını dahi ödeyemiyorsanız, yardım aramak yerine bu ülkeden defolun" dedi. Cooper’ın ara seçimlerde milletvekili olarak kendi bölgesinde dar gelirli ailelere sağlanan yardımlardan sorumlu olacağı kaydedildi.

Tartışmalı göçmen gemisine dönüşler başladı

İçişleri Bakanlığı, düzensiz göçmenlerin, Biby Stockholm isimli tartışmalı mülteci gemisine yeniden yerleştirileceğini duyurdu. Yetkililer, gemiyle ilgili gerekli kontrollerin yapıldığını, göçmenlerin güvenliğinin sağlandığını bildirdi. İlk etapta gemiye 21 göçmenin yerleştirildiğini, sayının artırılacağını hükûmet, pahalı otel ve yurtların masraflarını azaltmak istediğini açıkladı.

Geri Dön 22 Ekim 2023 Pazar Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN