Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
20 Haziran 2024 Perşembe

İngiltere, G7’de en az yatırım yapılan ülke oldu

Birleşik Krallık, son üç yıldır G7 ülkeleri arasında en az yatırım alan ülke oldu.

Londra merkezli Kamu Politikası Araştırma Enstitüsü'nün (IPPR), OECD verilerine dayanarak yaptığı araştırmaya göre, İngiltere son 30 yılda da yatırım açısından geride kaldı.

Araştırma, Slovenya, Letonya ve Macaristan'ın Gayri Safi Yurtiçi Hasıla oranıyla İngiltere'den daha fazla özel sektör yatırımını çektiğini ortaya koydu. İngiltere'nin önünde olduğu ülkeler arasında ise Yunanistan, Lüksemburg ve Polonya yer aldı.

IPPR, 4 Temmuz'da yapılacak seçimlerin ardından elektrikli araçlar, yenilenebilir enerji, altyapı, eğitim ve sağlık gibi kritik alanlarda büyüme sağlayacak yeni yatırımlar için kaynak ayrılması çağrısında bulundu.

Geri Dön 20 Haziran 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN