Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
21 Temmuz 2023 Cuma

İngiliz istihbaratı, Rus muhalifleri işe alıyor

 İngiltere İstihbarat Servisi MI6 Başkanı Richard Moore, Rusya-Ukrayna savaşında Ukrayna’yı destekleyen Rus muhalifleri, İngiltere için casusluk yapmak üzere işe aldıklarını duyurdu.

Moore, Prag’da yaptığı konuşmada, ‘Ukrayna’da kan dökülmesini durdurmak isteyen tüm Ruslara kapımız her zaman açık’ ifadesini kullanarak, ‘vicdanıyla savaşan’ Ruslara, gizli bilgileri İngiltere İstihbaratıyla paylaşmaları çağrısında bulundu.

Moore, Putin’in nükleer silahlara başvurup başvurmayacağı sorusuna ise, ‘Nükleer silahlardan bahsedenler, sadece Putin ve etrafındaki bir avuç yandaş’ diyerek, nükleer silah tehdidinin Ukrayna’ya yurt dışından desteği zayıflatmayı hedefleyen bir blöf olduğu yorumunda bulundu.

Geri Dön 21 Temmuz 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN