Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
10 Ekim 2023 Salı

Hizmet sektörü zayıfladı

Birleşik Krallık'ta, ülke ekonomisinin yüzde 80'lik kısmını temsil eden hizmet sektöründe göstergeler son 8 ayın en zayıf performansına işaret etti.

S&P Global/CIPS'in verilerine göre göre; eylül ayında, hizmet sektörü Satınalma Yöneticileri Endeksi (PMI) 49,3 seviyesine geriledi. Aynı endeks verisi, ağustosta 49,5 seviyesinde kaydedilmişti.

Eylülde, hizmet sektörü firmalarının işe alımları yavaşlatması, sektör istihdamında 2021 yılının ocak ayından bu yana görülen en hızlı düşüşü işaret etti. 

Ekonomistler, İngiltere Merkez Bankasının enflasyonla mücadele kapsamında faiz oranlarını yüksek tutmaya devam etmesi nedeniyle hizmet sektöründe performansın olumsuz etkilendiğini vurguladı. 

Geri Dön 10 Ekim 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN