Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
16 Aralık 2022 Cuma

Hemşirelerden tarihi grev

İngiltere’de hemşireler 106 yıl sonra ilk kez greve gitti. Greve on binlerce hemşire katıldı.

Hemşirelerden tarihi grev

İngiltere’de birçok sektörden emekçinin maaş artışı ve çalışma koşullarının iyileştirilmesi talebiyle başlattı grevlere hemşireler de katıldı: On binlerce hemşire, 106 yıl sonra ilk defa greve gitti. 

Hemşireler için yüzde 19 zam talebinde bulunan sendika, Ulusal Sağlık Sisteminde (NHS) 47 bini aşkın hemşire kadrosunun boş olduğunu belirtti, hükümetin maaş konusunda uzlaşmaya yanaşmaması durumunda grevlerin ocak ayında da devam edeceğini dile getirdi. Sağlık Bakanlığı ise yüzde 19 oranında zammın mümkün olmadığını açıkladı. 

Hemşireler, 20 Aralık’ta yeniden greve gidecek. 21 Aralık’ta ise ambulans personeli ve acil servis çalışanları iş bırakma eylemi yapacak. 

Geri Dön 16 Aralık 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN