Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Türkiye'ye telefon götürmede yeni karar - 24 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
05 Nisan 2024 Cuma

Hayırsız torunlarına 500 bin sterlinlik servetinden 50'şer sterlin bıraktı

İngiltere'de, 500 bin sterlin değerindeki servetine sahip bir adam, hastanede kendisini ziyaret etmeyen torunlarına mirasından 50’şer sterlin bırakmaya karar verdi.

Mirasın dağıtımından haberdar olduklarında, kendilerine daha fazla pay ayrılmadığını öğrenen beş torun, dedelerinin hastanede olduğundan haberdar olmadıklarını öne sürerek servetten hak talebinde bulunmak için mahkemeye başvurdu. Ancak İngiliz yargısı, yaşlı adamın vasiyetinin rasyonel ve bilinçli bir şekilde yapıldığına karar vererek, torunların servetten pay alma iddialarını reddetti.

Frederick Ward Snr adlı yaşlı adam, akciğer rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırıldığı süreçte torunlarının kendisini ziyaret etmemesinden duyduğu üzüntüyü dile getirmişti. 2020 yılında vefat ettiğinde, Ward Snr'ın vasiyeti gereği, torunlarına miras olarak sadece 50’şer sterlin bırakılmasını istemişti.

Geri Dön 05 Nisan 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN