Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
29 Aralık 2022 Perşembe

Grevler yılın son hafta sonunda da devam edecek

İngiltere’de 40 binden fazla demiryolu emekçisi ve binden fazla havalimanı pasaport kontrol görevlisi, yılın son hafta sonunda da grevde olacak.

Grevin, yılbaşında seyahat etmeyi planlayan on binlerce kişinin planlarını engellemesi bekleniyor. 

Alım güçlerinin 10 yılı aşkın süredir sürekli düştüğünü vurgulayan çalışanlar, yüzde 11’lik enflasyonun üzerinde maaş artışı talep ediyor. Başbakan Rishi Sunak ise, greve giden işçilerin zam taleplerinin karşılanamayacak kadar yüksek olduğunu söylüyor, öncelikli hedefin uzun vadede enflasyonu kontrol altına olmak olduğunu vurguluyor. Başbakan, geçtiğimiz hafta, işçilerin greve gitmesini zorlaştıracak yeni bir yasa tasarısı üzerinde çalışıldığını açıklamıştı. 

Sağlık çalışanlarının, ambulans görevlilerinin, ve aralık ayında 106 yıllık tarihinde ilk defa greve giden hemşirelerin de müzakerelerde anlaşmaya varılamaması nedeniyle ocak ayında da grevlere devam etmesi bekleniyor. 

Geri Dön 29 Aralık 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN