Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet dağılıyor: Gündem DÖNER - 22 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
26 Mart 2024 Salı

Göçmenlik sistemi dijitale taşınacak

İngiltere’de göçmenlik sisteminin tamamen dijitale taşınacağı duyuruldu. Oturum izni olanların, mevcut oturum kartlarını e-Vize formatına taşımaları gerekecek.

Ayrıca, 31 Aralık 2024’e kadar geçerli biyometrik ikâmet izinleri (BRP) de dijitale taşınacak. Buna göre oturum izni olanların UKVI dijital platformu üzerinden bir hesap açması gerekecek. Söz konusu adım, göçmenlik prosedürlerini modernize etmek amacıyla yapılacak, vize veya oturum başvurularından sonra basılı bir evrak beklemeye gerek kalmadan işlemlerin hızlandırılması sağlanacak. Buna ek olarak, belgelerin kaybolma, çalınma ya da tahrip görme riski ortadan kalkacak.

UKVI hesabının ücretsiz oluşturulabileceği, hesap üzerinden, oturum izninin türü, sona erme tarihi ve İngiltere’deki kalış koşulları gibi bilgilerin çevrimiçi olarak görüntülenebileceği duyuruldu.

Geri Dön 26 Mart 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN