Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
20 Nisan 2023 Perşembe

Gıda fiyatlarında son 45 yılın en hızlı artışı

İngiltere’de enflasyon mart ayında bir önceki aya göre yüzde 0,3 düşerek yüzde 10,1’e geriledi. Ancak gıda fiyatları, 45 yıldır görülmeyen bir hızla artmaya devam ediyor. 

Gıda fiyatlarında en keskin artışlar yüzde 49’la zeytinyağı ve peynir, yüzde 38’le süt, ve yüzde 28’le yumurtada görüldü. 

Ulusal İstatistik Ofisi'nin baş ekonomisti Grant Fitzner, küresel gıda fiyatlarının düşmeye başladığını, ancak bu düşüşün İngiltere’ye yansımadığını dile getirdi. Yüksek nakliye ve paketleme maliyetlerinin de etkisiyle, İngiltere’de gıda fiyatlarının, geçen yılın aynı dönemine göre çok daha yüksek seviyede kalmaya devam edeceği öngörülüyor. 

Geri Dön 20 Nisan 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN