Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fiyatlar düşüyor - 12 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Alman ordusunda reform: Savaşa hazır olmalıyız - Haftanın Yorumu 28. Bölüm Oktan Erdikmen
11 Mart 2024 Pazartesi

Galler Prensesi'nin fotoğrafı yayından çekildi

Uluslararası ajanslar, 'üzerinde oynandığı' gerekçesiyle Galler Prensesi Kate Middleton ve çocuklarının fotoğrafını yayından çekti.

Kensington Sarayı, Anneler Günü vesilesiyle Galler Prensesi Kate Middleton ve çocuklarının fotoğrafını paylaştı. Fotoğraf, Prens William tarafından çekildiği belirtilerek, Kate'in "C" imzasıyla sosyal medya hesaplarından yayımlandı. Ancak, sosyal medya kullanıcıları fotoğraftaki bazı detayların manipüle edildiğini iddia etti. Bu detaylar arasında çocukların kıyafetlerindeki uyumsuzluklar ve arka planın düzensizliği gibi unsurlar yer aldı.

Kullanıcılar, görüntünün yapay zeka ile oluşturulmuş olabileceğini öne sürdü. Fotoğrafı paylaşan uluslararası haber ajansları ise editöryal gerekçelerle görüntüyü geri çektiğini duyurdu. Kensington Sarayı'ndan konuya dair bir açıklama gelmezken, Prenses Kate'in sağlık durumu ve kişisel hayatıyla ilgili spekülasyonlar sürüyor.

Geri Dön 11 Mart 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN