Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet yine anlaşamadı - 7 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
04 Şubat 2023 Cumartesi

Filmdi gerçek oldu: Trafik kazasına karışan kuğu gözaltına alındı

İngiltere'de sarhoş bir sürücü kaçırdığı kuğu ile trafik kazasına karıştı. İngiliz polisinin ekip aracı içerisinde kuğunun fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı.

İngiltere'de sarhoş bir kişi Plymouth kenti yakınlarındaki limandan kuğu kaçırdı. Kuğu ile birlikte direksiyon başına geçen sürücü, Mutley Plain bölgesinde trafik kazasına karıştı. 

Polis ekipleri, ekip aracına koydukları kuğuyu veterinere götürerek tedavisini gerçekleştirdi. Kuğuyu yakalamakta çaba sarf ettiklerini bildiren ekipler, sürücünün olay yerinden kaçtığını bildirdi. Plymouth Polisi, kuğunun ekip aracı içerisindeki fotoğrafını Twitter hesabından paylaştı. Yaşanan olay 2007 yapımı Hot Fuzz filminin senaryosuna benzetildi.

Geri Dön 04 Şubat 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN