Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
15 Ocak 2024 Pazartesi

Ev alana savaş uçağı hediye

İngiltere'nin Hampshire kentinde yaşayan emekli bir matematikçi, 3,95 milyon sterline satışa çıkardığı evine, bahçesinde bulunan savaş uçağını da dahil etti.

Hampshire'da yaşayan emekli matematikçi Peter Robinson, evini satışa çıkarırken ilginç bir teklifte bulundu. Evini 3,95 milyon sterlin karşılığında satışa koyan Robinson, bu fiyata 2015 yılında 100 bin sterlin harcayarak aldığı Harrier II GR7 model savaş uçağını da dahil etti. Robinson, uçağı ömür boyu merakla sevdiğini ve onu 'bahçe süsü' olarak gördüğünü belirtti.

Ev, çitle çevrili olarak yaklaşık 740 metrekare alana sahip olup 4 hektarlık arazi, bir gölet ve 4 odalı bir müştemilatı içeriyor. Robinson, muhtemel alıcı uçağı istemezse ya kendine saklayacağını ya da bir müzeye bağışlayacağını söyledi.

Geri Dön 15 Ocak 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN