Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına uyarısı: Kış geri geliyor - 15 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Alman ordusunda reform: Savaşa hazır olmalıyız - Haftanın Yorumu 28. Bölüm Oktan Erdikmen
02 Haziran 2023 Cuma

Et, kahve ve peynirlere alarm takan marketler artıyor

İngiltere'de tarihi seviyeye ulaşan gıda enflasyonu sonrası, market hırsızlığı arttı. Marketler, buna karşı önlemler almaya çalışıyor.

İngiltere’de bazı marketler et ve peynir gibi ürünlere alarm takarken, bazıları da kahve reyonlarına boş kahve kutuları koyarak müşterilerden satın almak istediklerinde mağaza çalışanlarına haber vermelerini istiyor. 

Bazı marketler ise ürünlerin çalınmasını önlemek için reyondaki ürün sayısını azaltma yolunu seçti. 

Market hırsızlığı yüzde 30,9 oranında arttı

Nisan ayında İngiltere’de gıda enflasyonu yüzde 19,1 ile son 45 yılın zirvesine ulaşmıştı. Polis teşkilatı verilerine göre de; mart ayında marketlerden 33 bin ürün çalındı, ki bu bir önceki yıla göre yüzde 30,9’luk bir artışa denk geliyor. 

Aldi mağazalarında da hem peynirlere hem de etlere alarm takılıyor.

Geri Dön 02 Haziran 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN