Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sosyal yardım sallantıda - 4 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
05 Kasım 2022 Cumartesi

Eski Göç Bakanı: Mültecilerin barınma koşullarından şikayet etmesi biraz küstahlık

Muhafazakar Partili eski Göç Bakanı Chris Philp, “İngiltere’ye yasa dışı yollarla giren mültecilerin yaşam koşullarından şikayetçi olması biraz küstahlık” dedi.

Eski Göç Bakanı: Mültecilerin barınma koşullarından şikayet etmesi biraz küstahlık

İngiltere’nin güneydoğusunda bulunan Manston göçmen merkezinde bir kız çocuğu, tel örgülerin üzerinden gazetecilere fırlattığı şişe içinde yazılı mesajla yardım istedi. Mesajda, yaşam şartlarının ve yemeklerin çok kötü olduğu, merkezde yardıma ihtiyacı olan çok sayıda hamile kadın ve hasta bulunduğu, ancak bu kişilere ağrı kesici vermek dışında hiçbir yardım yapılmadığı aktarıldı. 

En fazla 1.600 kişilik kapasitesi olan göçmen merkezinde kalanların sayısı geçtiğimiz aylarda 4 binlere kadar çıktı. Muhafazakar Partili eski Göç Bakanı Chris Philp, Göçmenlerin yaşam standartlarının iyileştirilmesi yönündeki çağrılar karşısında, "İngiltere’ye yasa dışı yollarla giren mültecilerin yaşam koşullarından şikâyetçi olması biraz küstahlık" açıklamasında bulundu.

Geri Dön 05 Kasım 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN