Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
14 Temmuz 2023 Cuma

En uzun pratisyen hekim grevi başladı

İngiltere’de Ulusal Sağlık Hizmetleri (NHS) bünyesinde çalışan pratisyen hekimler, ücret artışı talebiyle beş günlük greve başladı. Grev, ülkedeki hekimlerin şimdiye kadarki en uzun grevi olacak.

18 Temmuz Salı günü saat 07.00’ye kadar sürecek grev nedeniyle binlerce muayene ve tedavi iptal edecek. Acil durumlarda, pratisyen hekimlerin yerine daha kıdemli doktorlar müdahale edecek. 

Pratisyen hekimler, son 15 yıldır enflasyonun altında kalan ücret artışlarını telafi etmek için yüzde 35 zam talep ediyor. 

Hükûmet ise NHS doktorları için yüzde 6’lık zam teklifinde bulunuyor. Sağlık Bakanı Steve Barclay, yüzde 35’lik zam talebinin, ‘ne mantıklı, ne de uygulanabilir’ olduğu görüşünde. 

Geri Dön 14 Temmuz 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN