Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
28 Temmuz 2023 Cuma

En sıcak yıl 2022: ‘Gelecekte yaşanacakların işareti’

İngiltere, 2022'de şimdiye kadar kaydedilen en sıcak yılını yaşadı. Sıcaklıklar, 19 Temmuz 2022’de 40,3 dereceyle rekor kırdı.

En sıcak yıl 2022: ‘Gelecekte yaşanacakların işareti’

Ulusal Meteoroloji Kurumu tarafından yayımlanan iklim raporunda, ülkenin, küresel ortalamaya göre daha hızlı şekilde ısındığı vurgulandı. 2022’nin, 2060'lara gelindiğinde ortalama sıcaklıkta, 2100’lü yıllarla kıyaslandığında ise ‘soğuk’ bir yıl olarak görüleceği belirtildi. 

Bilim insanları, İngiltere’de geçen sene görülen rekor sıcaklıkların, ‘gelecekte yaşanacak şeylerin sadece bir işareti’ olduğu yorumunda bulundu. Yetkililer, küresel ısınmaya yol açan sera gazı emisyonları kontrol altına alınmazsa, ‘çok daha sıcak ve kurak’ yazlar yaşanacağı uyarısında bulundu. 

Geri Dön 28 Temmuz 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN