Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da ev alanlara yeni destek - 22 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
03 Şubat 2024 Cumartesi

Eczanelerde muayene dönemi başladı

İngiltere'de yapılan düzenleme sonrası, hastalar belirli koşullar altında, hekim yerine eczanelerde muayene olabilecek.

Eczanelerde muayene dönemi başladı

İngiltere’de eczane hizmetlerinde yeni bir dönem başladı. Düzenlemeler kapsamında hastalar belirli koşullara bağlı olarak hekim randevusuna gerek kalmadan eczanelerde muayene olabilecek.

Eczacılar, sinüzit, boğaz, kulak ağrısı, böcek ısırıkları, zona ve komplike olmayan idrar yolu enfeksiyonları için hastaları tedavi edebilecek. Hekim muayenesine gerek kalmadan eczacılar tarafından reçete edilen ilaçlar da yazılabilecek.

İngiltere Ulusal Sağlık Hizmetleri, ülkedeki 10 bağımsız eczaneden 9’unun sağlık hizmetini 'Pharmacy First' programı kapsamında sunacağını duyurdu.

Uygulamayla birlikte daha fazla kişiye sağlık hizmeti sunulması ve hekimlerin yükünün azaltılması hedefleniyor.

Geri Dön 03 Şubat 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN