Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'dan Türkiye'ye vize kolaylığı sözü - 19 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
18 Mart 2024 Pazartesi

Dükkanın önüne onlarca ölü hayvan bırakıldı

İngiltere'nin Hampshire bölgesinde; 50 yabani tavşan, bir küçük kerkenez ve bir baykuş ölü olarak Broughton'daki bir dükkanın önüne bırakıldı.

Daily Mail'in haberine göre; Broughton Toplum Dükkanı'nın çalışanları sabah erken saatlerde iş yerlerinin önünde korkunç bir manzara ile karşılaştı. Onlarca hayvanın cesetleri yerdeydi ve dükkanın camları kanla kaplı, kapı kollarına ölü kuşlar asılmıştı.

Geçen ay da benzer olay yaşanmıştı

Bu olay, yakın bir köy olan Awbridge'de, bir ilkokulun önüne onlarca ölü yabani tavşan bırakılmasından bir ay sonra gerçekleşti. Yerel halk, bu vahşetin arkasında, hayvanları öldürme üzerine bahse giren ve avlanma anlarını internet üzerinden canlı yayınladığı bilinen çetelerin olduğunu düşünüyor.

Polis, bu dehşet verici eylemle bağlantılı olabilecek gümüş rengi bir Suzuki Grand Vitara aracını arıyor. Olayın aydınlatılması için dükkan çalışanlarından güvenlik kamerası kayıtları alındı.

Geri Dön 18 Mart 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN