Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

EURO 2024 başladı: Almanya'da kırmızı alarm - 14 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya sabırlı olmayı öğretti: 100'den fazla işe başvurdum, yılmadım - Yeni Gelenler: Burak Nemutlu
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
11 Ocak 2024 Perşembe

Devamsızlık sorunu hükûmeti harekete geçirdi

İngiltere Başbakanı Rishi Sunak, okullardaki devamsızlık sorununa dikkat çekti ve ülke genelinde 1.000 okula destek sağlanacağını duyurdu. 

Hükûmet bu kapsamda, üç yıl süresince söz konusu projeye 15 milyon sterlin ayırılacağını açıkladı. Eğitim Bakanlığı, devamsızlık üzerine uzmanlaşan 18 yeni merkezin hayata geçirilmesini planlıyor. 

Eğitim Bakanı Gillian Keegan, okullardaki öncelikli sorunun devamsızlık problemi olduğunu doğrulayarak, "Okula devam etmenin bir çocuğun refahı, gelişimi ve başarısı için hayati önem taşıdığının farkındayız" ifadelerini kullandı. 

İşçi Partisi de konuya ilişkin, psikolojik destek ve ücretsiz kahvaltı kulüpleri açılmasını önerdi.

Geri Dön 11 Ocak 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN