Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
04 Ocak 2023 Çarşamba

Demir yolu işçileri yeni yıla grevle girdi

İngiltere’de 40 bin demir yolu çalışanı, maaş artışı ve çalışma koşulları konusunda işverenlerle sendikalar arasında devam eden anlaşmazlık nedeniyle, yeni yılın ilk haftasında da greve gitti.

İki günlük grev için ülke genelinde her 5 trenden 4’ü iptal oldu. İşçiler, uzlaşma sağlanamazsa 6 ve 7 Ocak’ta da greve gideceklerini açıkladılar. 

Sendikalar: Grevler aylarca devam edebilir

Hükûmet, mevcut çift haneli enflasyona rağmen işçilere bu sene yüzde 5, seneye yüzde 4 zam teklif ediyor. Ulaştırma Bakanı Mark Harper, bunun ‘adil ve makul bir maaş artışı teklifi’ olduğunu düşünüyor. Sendikalar ise bu maaş artışını kabul etmiyor, “Hükûmet hiçbir şey yapmamaya devam ederse grevler daha aylarca devam edebilir’ uyarısında bulunuyorlar. 

Geri Dön 04 Ocak 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN