Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
29 Nisan 2023 Cumartesi

Boris Johnson’ın mali işlerine yardım eden BBC yöneticisi istifa etti

İngiltere’de devlet destekli medya kuruluşu BBC’nin yönetim kurulu üyesi Robert Sharp, eski Başbakan Boris Johnson’ın mali işlerine dahil olduğu ve bu konuda şeffaflık ilkesini ihlal ettiğinin ortaya çıkmasının ardından istifa etti.

Johnson’ın eskiden liderliğini yaptığı Muhafazakar Parti’nin bağışçısı ve eski bir yatırım bankacısı olan Sharp’ın, Johnson’a finansal işlerinde yardım ettiği ortaya çıktı. Sharp, Johnson’a mali yardım yapmayı teklif eden bir iş adamıyla Johnson arasında bir toplantı ayarlamış, ve Johnson’ın kredi almasına yardım etmiş. Bu olaydan çok kısa süre sonra da, BBC’de yönetim kurulu üyeliğine terfi etmiş. 

Sharp, Johnson’dan kendisini daha kıdemli bir pozisyona terfi ettirmesini istemediğini dile getirdi, ancak yine de ‘BBC’nin çıkarlarına zarar vermemek için’ istifa ettiğini açıkladı.

Geri Dön 29 Nisan 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN