Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
11 Temmuz 2023 Salı

Biden ile Sunak görüştü: İlişkilerimiz sapasağlam

ABD Başkanı Joe Biden ile İngiltere Başbakanı Rishi Sunak Londra'da bir araya geldi. İki lider 'ilişkilerimiz sapasağlam' mesajı verdi.

ABD Başkanı Joe Biden, NATO zirvesi öncesi yaptığı Londra ziyaretinde, İngiltere Başbakanı Rishi Sunak ile bir araya geldi. İki ülkenin liderleri, Ukrayna konusundaki fikir ayrılıklarına rağmen, ilişkilerinin ‘sapasağlam’ olduğunu vurguladı. 

Biden, ABD Başkanı olarak Sunak’a yaptığı ilk ziyaret için, "Daha yakın bir dost ve daha büyük bir müttefikle görüşemezdim" ifadelerini kullandı. Sunak ise, "İş birliğimizi ve ortak ekonomik güvenliğimizi nasıl vatandaşlarımız yararına güçlendirebileceğimizi değerlendirdik" diye konuştu. 

ABD ve İngiltere, Ukrayna’nın NATO üyeliği ve Ukrayna’ya misket bombası tedariki konularında fikir ayrılığı yaşıyor. 

Geri Dön 11 Temmuz 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN