Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
27 Haziran 2024 Perşembe

Beş yıl içinde önemli vergi artışları bekleniyor

İngiltere'de kamu bütçesi zorda. IFS Direktörü Paul Johnson'a göre, önümüzdeki beş yıl içerisinde vergi artışlarından kaçınmamız mümkün değil.

Mali Araştırmalar Enstitüsü’nün (IFS) raporuna göre, Birleşik Krallık'ta siyaset, kamu bütçelerindeki sıkıntıları görmezden geliyor. Raporda, İngiltere'nin son 60 yılın en yüksek borç seviyesine ulaştığı ve kamu hizmetlerinin belirgin şekilde zayıfladığı belirtildi. BBC'nin haberine göre, IFS, İşçi Partisi ve Muhafazakarların politikalarını eleştirerek, "sessizlik komplosu" kurulduğunu ifade etti. 

IFS Direktörü Paul Johnson, partilerin seçim manifestolarında kamu hizmetlerindeki yetersizliklerin göz ardı edildiğini belirterek, "Kriz devam ederse, beş yıl içinde vergi artışlarından kaçınmak imkânsız olacak" dedi.

Geri Dön 27 Haziran 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN