Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
21 Eylül 2022 Çarşamba

Başbakan Truss: Alacağımız her karar popüler olmayacak

İngiltere Başbakanı Liz Truss, hükûmetin ekonomik büyüme hedefi doğrultusunda seçmenleri memnun etmeyecek bazı kararlar alınabileceğini söyledi.

İngiltere Başbakanı Liz Truss, yıllık enerji faturalarına hane başına ortalama 2 bin 500 sterlin fiyat tavanı getirileceğini açıklamıştı. Başbakan, bugün New York’ta yaptığı konuşmada, ‘yüksek enerji faturalarının İngiltere’nin uzun vadeli güvenliği için ödemeye değer bir bedel’ olduğunu söyledi. 

Truss, ayrıca hükümetinin ülkenin uzun vadeli ekonomik büyümesi için seçmenlerin memnun olmayacağı kararlar alabileceğini dile getirdi, "Alacağımız her karar popüler olmayacak" ifadesini kullandı. Yeni Maliye Bakanı Kwasi Kwarteng, Londra’yı bankacılar için daha çekici bir şehir hâline getirmek için bankacılara verilen yıllık ikramiyedeki fiyat tavanını kaldırmayı ve vergileri düşürmeyi planlıyor. 

Geri Dön 21 Eylül 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN