Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
08 Aralık 2022 Perşembe

Başbakan Sunak: Grevler devam ederse hükümet sert önlemler alacak

İngiltere'de her geçen gün yenisi açıklanan grevlere tepki gösteren Başbakan Rishi Sunak, 'Sendika liderleri mantıksız davranmaya devam ederse sert önlemler alacağız' tehdidinde bulundu. 

Başbakan Sunak: Grevler devam ederse hükümet sert önlemler alacak

İngiltere'de son 40 yılın rekorunu kıran enflasyon karşısında düşük kalan maaş artışları nedeniyle her gün yeni bir grev kararı alınıyor. Ambulans çalışanları ve tıbbi teknisyenler, 21 Aralık'ta greve gideceklerini ve yalnızca acil aramalara cevap verileceğini duyurdu. Hemşireler 15 ve 20 Aralık'ta greve gidecek. Demir yolu çalışanları ise önümüzdeki 2 ay içinde toplam 8 gün iş bırakma eylemi yapacak. 

Başbakan Sunak: 'Sendikalar mantıksız taleplerde bulunuyor'

Başbakan Rishi Sunak, sendikalarla yapılan toplu sözleşme müzakerelerinde hükümetin makul davrandığını, ancak sendikaların 'mantıksız' taleplerde bulunduğunu dile getirdi, grevler bu şekilde devam ederse hükümetin sert önlemler alacağı uyarısında bulundu. 

Geri Dön 08 Aralık 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN