Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
22 Kasım 2022 Salı

Başbakan Sunak: AB yasalarıyla uyuma dayalı düzenlemeleri reddedeceğiz

İngiltere Başbakanı Rishi Sunak, İngiltere’nin AB yasalarıyla uyuma dayalı bir anlaşmayı kesinlikle reddedeceğini vurguladı. 

İngiltere Başbakanı Rishi Sunak, Birmingham kentinde düzenlenen ‘İngiliz Endüstri Konfederasyonu’ konferansının açılışında yaptığı konuşmada, İngiltere’nin AB yasalarıyla uyuma dayalı bir anlaşmayı kesinlikle reddedeceğini vurguladı. 

İngiltere’nin Avrupa ile İsviçre tipi bir anlaşma isteyip istemediği sorusuna sert bir şekilde yanıt veren Başbakan, “Benim liderliğimde, İngiltere, Avrupa ile AB yasalarına uyum sağlamaya dayanan herhangi bir ilişki peşinde koşmayacak” şeklinde konuştu.

Brexit’in İngiltere’ye ‘muazzam fayda ve fırsatlar’ sağladığını dile getiren Sunak, en önemli faydanın düzensiz göçün kontrolü olduğunu belirtti, “Önceliğimiz, Manş Denizi üzerinden küçük teknelerle İngiltere'ye gelen insanları durdurmak” ifadelerini kullandı. 

Geri Dön 22 Kasım 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN