Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet dağılıyor: Gündem DÖNER - 22 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
20 Mart 2024 Çarşamba

Banksy'nin son eserine ziyaretçi akını

Dünyaca ünlü İngiliz sokak sanatçısı Banksy yeni eserini, Londra’nın kuzeyindeki Finsbury Park bölgesinde yaptı. Sanatçı tarafından da kendisine ait olduğu teyit edilen eser, ziyaretçi akınına uğradı.

Bir duvara çizilen eserin yakından bakılınca duvara atılmış yeşil bir boya, uzaklaşınca ise budanmış bir ağaca benzediği dikkat çekti. Resmin, sol alt köşesinde ise de elinde hortum tutan bir kişinin yer aldığı belirtildi.

Sosyal medyada resme ilişkin,'yeşil aklamanın en güzel örneği' ifadeleri kullanıldı. "Yeşil aklama" (greenwashing), şirketlerin müşterilerin gözünü boyamak için çevre dostu görünmesini eleştirmek amacıyla kullanılan bir deyim.

Banksy’nin kimliği hakkında çeşitli ortaya atılsa da, Banksy'nin gerçekte kim olduğu bilinmiyor.

Geri Dön 20 Mart 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN