Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet dağılıyor: Gündem DÖNER - 22 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
07 Mart 2024 Perşembe

Anglikan Kilisesi: Kölelik tazminatı 1,27 milyar dolara çıkarılacak

İngiltere’de Anglikan Kilisesi, kölelik tarihiyle ilgili zararın telafi edilmesi için desteğin 10 kat artırılarak, 1,27 milyar dolara çıkarılacağını duyurdu.

Anglikan Kilisesi: Kölelik tazminatı 1,27 milyar dolara çıkarılacak

Ocak 2023'te, kilise, kölelikten etkilenen toplumları dokuz yıl boyunca 127 milyon dolar yatırımla destekleme kararı almıştı. Kararın, daha önce taahhüt edilen 127 milyon doların, sömürülen coğrafyalarda adalet ve yeniden yapılanma için yetersiz olduğunun raporlarla anlaşılmasından sonra alındığı belirtildi. 

Kilise Komiserleri İcra Kurulu Başkanı ve Sekreteri Gareth Mostyn, söz konusu fonun, dezavantajlı siyahi toplumlar, girişimciler, bilim insaları, sağlık çalışanları gibi grupların desteklenmesi için değerlendirileceğini bildirdi "Kölelik nedeniyle yıllarca sömürülen insanlara kalıcı miraslar yaratmak zorundayız" diye konuştu.

Geri Dön 07 Mart 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN