Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
20 Ocak 2023 Cuma

Ambulans personeli ve hemşireler şubat ve martta yeniden greve gidecek

İngiltere'de grev dalgası sürüyor. On binlerce ambulans personeli ve hemşireler greve gidecek.

İngiltere’de on binlerce ambulans personeli ve hemşire, maaş artışı ve çalışma koşulları nedeniyle işverenlerle devam eden uzlaşmazlık nedeniyle yeniden greve gidiyor. Ambulans çalışanları şubat ve mart aylarında toplam 4 gün greve gidecek, hemşireler de 6 ve 7 Şubat’ta iki günlük iş bırakma eylemi yapacak. 

Ambulans çalışanlarını temsil eden GMB Sendikası, personelin sinirli olduğunu belirterek,  ‘Mesajımız açık ve net: Derhal ücret konuşmalıyız’ ifadelerini kullandı. 

Ulusal Sağlık Sistemi (NHS) yöneticileri, hükümeti, sağlık çalışanlarının grevlerini durdurmak için ‘elinden gelen her şeyi yapmaya’ çağırdı. Yetkililer, grevlerin zaten derin bir krizin ortasında olan sağlık sisteminin üzerinde büyük yük oluşturacağını, hemşirelerin 2 günlük grevinin 4.500 ameliyatı ve 25 bin tedaviyi sekteye uğratacağını aktardı. 

Geri Dön 20 Ocak 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN