Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sosyal yardım sallantıda - 4 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
26 Haziran 2023 Pazartesi

‘999 Acil Yardım Hattı’ devre dışı kaldı

İngiltere, Galler, Kuzey İrlanda ve İskoçya'da ‘999 Acil Yardım Hattı devre dışı kaldı. Londra emniyeti acil durumlar dışında hatların meşgul edilmemesi gerektiğini duyurdu.

İngiltere, Galler, Kuzey İrlanda ve İskoçya'da ‘999 Acil Yardım Hattı’nın devre dışı kaldı. Bazı polis birimleri, sabah saatlerinde 999'a ulaşmakta zorluk yaşandığı bilgisini sosyal medya hesaplarından duyurdu. Polis, itfaiye ve sağlık birimlerince alternatif numaralar paylaşıldı.

Londra Metropolitan Polisi de saat 08.20'de yaptığı paylaşımla Londra'daki vatandaşlara acil durumlarda "101" numaralı hattı aramaları tavsiyesinde bulundu. Londra Emniyeti ise, 999'un aranmaması gerektiğini belirtirken acil durumlar dışında "101" numaralı hattın meşgul edilmemesini istedi.

Geri Dön 26 Haziran 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN