Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
13 Temmuz 2023 Perşembe

1 milyon hanenin kredi ödemeleri aylık 500 sterlin artacak

İngiltere Merkez Bankası, faiz artırma politikası nedeniyle, yaklaşık 1 milyon hanenin konut kredisi ödemelerinin 2026 sonuna kadar aylık en az 500 sterlin artacağını açıkladı. 

Banka, önümüzdeki iki yıl içinde, 2 milyondan fazla hanenin konut kredisi masraflarının aylık 200 ila 500 sterlin arasında artacağı uyarısında bulundu. Ek olarak, 1 milyon hanenin kredi ödemelerinde ise 500 sterlinin üzerinde artış görülmesi bekleniyor. 

Merkez Bankası, yüksek enflasyonu kontrol altına almak için, Aralık 2021’de yüzde 0,1 olan faiz oranlarını yüzde 5’e kadar yükseltti. Faiz artırımı sonucunda borçlanma maliyetlerinin artabileceği beklentisi, konut kredisi faizlerinin de artmasına yol açtı. İki yıllık sabit mortgage kredisi faizi, 12 Temmuz Çarşamba itibarıyla yüzde 6,7’e çıkarak son 15 yılın en yüksek seviyesine ulaştı. 

Geri Dön 13 Temmuz 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN