Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
05 Ekim 2022 Çarşamba

Ücretsiz öğle yemeği gündemde

Hollanda’da düşük gelirli bölgelerdeki okullarda ücretsiz öğlen yemeği verilmesi çağrısı yapıldı. Bunun için 100 milyar avroluk bütçe ayrılması isteniyor.

Hollanda Parlamentosu, ortalama gelirin daha düşük olduğu bölgelerdeki okullarda ücretsiz öğlen yemeği verilmesi için 100 milyon avro bütçe ayrılması yönünde çağrıda bulundu. Liberal Demokrat Parti’nin Grup Başkanı Jan Paternotte tarafından sunulan ve Parlamento’da onaylanan teklif, çocukların sağlığını iyileştirmeyi ve fırsat eşitliği sağlamayı hedefliyor.

Eğitimde Fırsat Eşitliği Vakfı (Jeugdeducatiefonds) verilerine göre, 2022’nin ocak ayında, enflasyon daha zirve yapmadan önce bile Hollanda’da çocukların dörtte biri, çok az kahvaltıyla veya hiç kahvaltı yapmadan okula gidiyordu.

Geri Dön 05 Ekim 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN