Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
25 Temmuz 2023 Salı

Yüksek yangın riski nedeniyle 'kırmızı' alarm

Fransa’nın güneyindeki Bouches-du-Rhone bölgesinde, aşırı sıcakların ‘çok yüksek yangın riski’ oluşturduğu gerekçesiyle ‘kırmızı alarm’ verildi.

Yetkililer, hava koşullarının orman yangınlarına yol açma ve yangınların hızlıca yayılmasına ortam sağlama olasılığının çok yüksek olduğunu belirtti. Ayrıca, Meteoroloji İdaresi, hava sıcaklıklarının 34 dereceye ulaştığı bölgede, hassas bünyeli kişilerin ve yaşlıların çok dikkatli olması çağrısında bulundu.

Fransa’nın denizaşırı topraklarından Korsika Adası’nda ise yangın riski nedeniyle ‘turuncu alarm’ verildi. Adada, sıcaklıkların 40 dereceyi aşabileceği uyarısı yapıldı.

Geri Dön 25 Temmuz 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN