Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet yine anlaşamadı - 7 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
15 Aralık 2022 Perşembe

Yaşlı kadının mirası 293 kişiye dağıtıldı

Fransa’nın güneyindeki Plans adlı köyde yaşayan bir kadın 40 bin avroluk mirasını belediyeye bıraktı. Belediye bu parayı köy sakinlerine dağıttı.

Fransa’nın güneyinde küçük bir köy olan Plans’ta yaşayan Henriette Fieu isimli kadın, 40 bin avroluk malvarlığını köy belediyesine miras bırakmaya karar vermişti. Kadının geçen sene 97 yaşında hayatını kaybetmesinin ardından, belediye, mirasın bir bölümünü 100 avroluk hediye çekleri şeklinde 293 köy sakininin posta kutularına bıraktı. 

Köy sakinlerinin buna çok sevindiğini söyleyen Belediye Başkanı, “Noel gelmeden Noel havası oluştu” diye konuştu, kadının mirasının geri kalanının belediye projelerinin finansmanına harcanacağını belirtti. 

Geri Dön 15 Aralık 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN