Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
27 Temmuz 2023 Perşembe

Yanan kamyonun videosunu çeken 60 sürücüye para cezası

Paris'in kuzeyindeki otoyolda, yanan bir kamyonu videoya çekmeye çalışan 60 kişiye para cezası kesildi.

Başkent Paris’in kuzeyindeki Oise’de A1 otoyolunun kenarında bir kamyon, bilinmeyen bir sebeple alev aldı. Otoyolda araç kullanırken yanan kamyonu görüp videosunu çekmeye çalışan 60 sürücüye para cezası verildi. 

Olay, 22 Temmuz Cumartesi günü meydana geldi. İtfaiye ekipleri yangını söndürmeye çalışırken, yoldan geçen onlarca sürücü, yavaşlayıp yanan kamyonun fotoğrafını veya videosunu çekmeye başladı. 

60 sürücüye, direksiyon başında cep telefonu kullandıkları için 135 avro para cezası kesildi ve ehliyetlerinden 3 puan düşüldü. 

Oise jandarması, özellikle araç trafiğinin yoğun olduğu yaz tatili döneminde, otoyolda araç kullanırken cep telefonu kullanmanın veya yavaşlamanın hayati bir kazaya yol açabileceği uyarısında bulundu. 

Geri Dön 27 Temmuz 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN