Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
20 Haziran 2024 Perşembe

Yahudi kız çocuğu, üç erkek çocuğun saldırısına uğradı

Başkent Paris'te, 12 ila 13 yaşlarında üç erkek çocuğu, 12 yaşındaki Yahudi bir kız çocuğuna saldırdı. Polis, olayın Yahudi karşıtı saldırı olduğunu belirterek üç çocuğun gözaltına alındığını açıkladı.

Fransa'nın başkenti Paris'in Courbevoie banliyösünde, 12 ve 13 yaşlarındaki üç erkek çocuğu, 12 yaşındaki Yahudi kökenli bir kız çocuğuna saldırdı ve cinsel istismarda bulundu. Fransız polisi, olayın Yahudi karşıtı bir saldırı olduğunu belirterek, üç çocuğun gözaltına alındığını açıkladı.

Le Figaro'nun haberine göre, kız çocuğu geçtiğimiz cumartesi akşamı üç erkek tarafından metruk bir binaya sürüklendi, burada psikolojik ve fiziksel şiddete maruz kaldı ve fotoğrafları çekildi. Gençler, durumu polise söylemesi durumunda kızı öldüreceklerini söyleyerek olay yerinden kaçtı. Kızın ebeveynleri, olayın ardından polise haber verdi.

Geri Dön 20 Haziran 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN