Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
06 Haziran 2023 Salı

Uyuşturucu operasyonu: En az biri Türk, 5 gözaltı

Lyon'da 'helal ürün' satan bir mağazada 20 kilo eroin yakalandı. En az birinin Türk olduğu tespit edilen 5 kişi gözaltına alındı.

Fransa’nın Lyon kentinde uyuşturucuyla mücadele ofisi tarafından düzenlenen operasyonda, 'helal' ürünleri satan bir mağazada kurulan gizli bölmede tutulan 20 kilo uyuşturucu ele geçirildi. Polis, en az biri Türk vatandaşı olan beş kişiyi uyuşturucu kaçakçılığı şüphesiyle gözaltına aldı.

Uzun zamandır devam eden keşif operasyonlarının ardından düzenlenen polis baskınında, ‘helal’ ürün mağazasında 20 kilo eroin ve çok sayıda ateşli silaha el konuldu. Ele geçirilen uyuşturucunun piyasa değerinin 2,5 milyon avronun üzerinde olduğu belirtildi.

Gözaltına alınanlar arasında, Türkiye’den gelen ve grubun ’kimyageri’ olduğu düşünülen 55 yaşında bir kişi de vardı.

Geri Dön 06 Haziran 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN