Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
12 Temmuz 2023 Çarşamba

Ukrayna’ya uzun menzilli yeni füzeler

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, ülkesinin Ukrayna'ya yüksek tahrip gücüne sahip uzun menzilli yeni füzeler göndereceğini açıkladı. 

Macron, Litvanya’da düzenlenen NATO zirvesinde yaptığı açıklamada, "Mevcut durum göz önüne alındığında, Ukraynalılara daha fazla saldırma kapasitesi ve savunma sağlamak için silah ve teçhizat sevkiyatını artırmaya karar verdim" diye konuştu ve 'Rusya savaşı kazanmamalı, kazanamayacak’ vurgusu yaptı. 

Kremlin: Bizi önlem almaya zorlayacak bir karar

Kremlin sözcüsü Dmitry Peskov, Macron’un uzun menzilli füze kararına ilişkin, "Bizim açımızdan bu, Ukrayna tarafı için sonuçları olacak hatalı bir karar. Çünkü bu karar, doğal olarak bizi karşı önlem almaya zorlayacak" yorumunda bulundu. 

Geri Dön 12 Temmuz 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN