Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
08 Mayıs 2023 Pazartesi

Turuncu alarm: Bir günde 25 binden fazla yıldırım düştü

Fransa'da son 24 saat içerisinde, yoğun fırtınalı hava koşulları nedeniyle 25 binden fazla yıldırım düştü.

Turuncu alarm: Bir günde 25 binden fazla yıldırım düştü

Bir gün içinde 25 binin üzerinde yıldırım düşmesi, her saatte ortalama 1041 yıldırımın düştüğü anlamına geliyor. Ayrıca ülkenin doğusunda da şiddetli dolu yağışı yaşandı.

Sosyal medyada, farklı yerlerde düşen yıldırımları gösteren birçok görüntü de paylaşıldı. Fransız Kasırga ve Fırtına Gözlemevi Keraunos'un Twitter hesabına göre, kötü hava koşulları nedeniyle 69 bölgede orta seviye turuncu alarm düzeyine geçildi.

Fransa Meteoroloji İdaresi, önümüzdeki günlerde birçok bölgede kuvvetli fırtına ve yağışın beklendiği konusunda uyarıda bulundu. Fransa, Avrupa'da en kurak dönem geçiren ülkeler arasında yer alıyor ve bu nedenle yağışların etkisi daha da büyük oluyor.

Geri Dön 08 Mayıs 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN