Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
25 Ocak 2024 Perşembe

Türk boksör, Fransa’da kahraman oldu

Fransa’nın Montereau kentinde, 14 Kasım’da çıkan bir yangında 80 yaşındaki komşusunu kurtaran Türk boksör kahraman ilan edildi.

Montereau Belediye Başkanı James Cheron, Kemal Altınpınar isimli boksöre kahramanlık madalyası verileceğini duyurdu. Altınpınar kendisini bir kahraman olarak görmediğini belirterek, "Yaptıklarım başkalarına ilham olabilirse ne mutlu bana" ifadelerini kullandı.

Altınpınar, yangından kurtarılan komşuları arasında 80 yaşındaki komşusunu görmediği için balkondan tırmanarak, yaşlı kadının hayatını kurtarmıştı.

Ankara doğumlu olan Kemal Altınpınar, 2016’da Frankfurt’ta dünya kick boks ikincisi, 2021’de Fildişi Sahili Tayland boksunda WBL-WKL dünya şampiyonu oldu. Son olarak, 2022 yılında, İstanbul’da Avrupa kick boks şampiyonluğunu kazandı.

Geri Dön 25 Ocak 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN