Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fiyatlar düşüyor - 12 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Alman ordusunda reform: Savaşa hazır olmalıyız - Haftanın Yorumu 28. Bölüm Oktan Erdikmen
13 Eylül 2023 Çarşamba

TotalEnergies: Akaryakıt tavan fiyatını sürdüreceğiz

Fransa'da benzin fiyatlarının bazı bölgelerde 2 avroyu aşmasının ardından TotalEnergies, akaryakıt tavan fiyatlarını 2024'te de 1,99 avro olarak sürdüreceğini açıkladı.

TotalEnergies: Akaryakıt tavan fiyatını sürdüreceğiz

TotalEnergies'den gelen açıklamada, Enerji Dönüşüm Bakanlığı himayesinde akaryakıt distribütörleri ve büyük orta ölçekli perakendecilerle yapılan bir toplantının gerçekleştiği ifade edildi. Açıklamada, TotalEnergies'in Fransa'daki 3.400 istasyonunda uygulanan akaryakıt tavan fiyatlarının gelecek yıl da devam edeceği belirtildi. Bu nedenle, benzin ve dizel için litre başına uygulanan 1,99 avroluk tavan fiyatın 2024 yılında da geçerli olacağı aktarıldı.

Daha önce şirket, Fransa'daki otoyollarda hizmet veren istasyonlar dahil olmak üzere tüm benzin istasyonlarında 31 Aralık'a kadar akaryakıt fiyatlarının 1,99 avroyu geçmeyeceğini duyurmuştu.

Geri Dön 13 Eylül 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN