Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fiyatlar düşüyor - 12 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Alman ordusunda reform: Savaşa hazır olmalıyız - Haftanın Yorumu 28. Bölüm Oktan Erdikmen
26 Mart 2024 Salı

Terör alarmı: Güvenlik en üst seviyeye çıkarıldı

Moskova'daki terör saldırısının ardından, Fransa'da da terör alarmı verildi ve güvenlik tedbirleri en üst seviyeye çıkarıldı.

Fransa Başbakanı Gabriel Attal, X (eski adıyla Twitter) üzerinden yaptığı paylaşımda, ülke genelinde terör alarmı verildiğini, güvenlik tedbirlerinin en üst seviyeye çıkarıldığını duyurdu. Başbakan Attal, Moskova'daki saldırıyı terör örgütü IŞİD’in üstlenmesinin ardından, Fransa'ya yönelik tehditler de gözönüne alınarak bu kararın alındığını açıkladı.

Rusya’nın başkenti Moskova’da Crocus City Hall konser salonuna 22 Mart akşamı düzenlenen terör saldırısında 133 kişi hayatını kaybetmişti. Saldırıyı, IŞİD üstlenmişti.

Geri Dön 26 Mart 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN