Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
10 Ekim 2023 Salı

Tahtakurusu krizi sürüyor

Fransa'nın başkenti Paris'te başlayan tahtakurusu krizi sürüyor. Bazı okullarda eğitime ara verildi. Olimpiyatlar öncesi yaşanan bu durum endişe yaratıyor.

Fransa’nın başkenti Paris’te sinama salonlarında, metrolarda, trenlerde görülmeye başlayan tahtakuruları, okullara da yayıldı. Resmi makamlardan yapılan açıklamada, 7 okulda eğitime ara verildiği duyuruldu. Muhalefet, hükûmetin olimpiyatlar öncesinde harekete geçmesi gerektiğini ifade etti. Paris’te düzenlenecek müsabakalar nedeniyle şehre 15 milyondan fazla turist gelmesi bekleniyor.

Ulusal Sağlık Güvenliği Dairesi (ANSES) her 10 haneden birinde tahtakurusu problemi yaşandığını duyurdu. Verilere göre ülkede tahtakurusu sorununu çözmek amacıyla hane başına ortalama 866 avro harcanıyor.

Geri Dön 10 Ekim 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN