Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
29 Eylül 2023 Cuma

Süpermarketler indirim istiyor

Fransız perakendeciler, gıda üreticilerinden yüzde 2 ila yüzde 5 oranında fiyat indirimi talep etmeye hazırlandıklarını duyurdu.

Hammadde fiyatlarının ve enerji maliyetlerinin düştüğüne dikkat çeken süpermarket zincirleri, piyasalardaki rahatlamanın gıda fiyatlarına da yansıması gerektiğini belirtti. Gıda sektörü temsilcileri ise konuya ilişkin yaptıkları ilk açıklamada, üretim maliyetlerinin yüksek kaldığını savundu ve "Çokuluslu şirketleri Fransa’ya yatırım yapmaktan caydırabilirsiniz" denildi.

Kulislerden gelen bilgilere göre; hükûmet de Unilever, Nestlé gibi büyük markaların fiyat artışlarını haksız buluyor. Yakın zamanda başlayacak müzakerelerde pazarlıkların zorlu geçeceği tahmin ediliyor.

Geri Dön 29 Eylül 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN