Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da tünelin ucunda ışık göründü - 20 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
09 Mayıs 2023 Salı

Su kısıtlamaları yürürlüğe girecek

Fransa, İtalya ve İspanya’da, kuraklık nedeniyle su kıtlığı yaşanması riski giderek artıyor. Fransa’nın bazı bölgelerinde, 10 Mayıs itibarıyla sıkı su kısıtlamaları yürürlüğe girecek. 

Ülkenin İspanya sınırındaki bölgelerinde, çarşamba günü itibarıyla bahçe sulamak, araba yıkamak ve evlerin yüzme havuzlarını doldurmak yasaklanacak.

Fransa Ekolojik Geçiş Bakanı Christophe Bechu, "Bolluk kültüründen çıkmak zorundayız" ifadelerini kullanarak, 10 Mayıs'tan itibaren kuraklık konusunda en yüksek uyarı düzeyi olan kriz seviyesine geçileceğini açıkladı. Bakan, ülkede yaklaşık 2 bin köy ve kentin, bu yıl su kaynaklarını kaybetme riski altında olduğunu bildirdi. 

Geri Dön 09 Mayıs 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN