Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'dan Türkiye'ye vize kolaylığı sözü - 19 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
23 Mart 2024 Cumartesi

Sosyal yardım dolandırıcılıklarında rekor artış

Fransa Başbakanı Gabriel Attal, 2023 yılında sosyal yardımlarla ilgili dolandırıcılık olaylarının, bir yıl öncesine göre yüzde 50 artığını duyurdu. 

Başbakan Attal, geçtiğimiz yıl tespit edilen vakalarda 1,1 milyar avro ceza kesildiği açıklandı. Başbakan, konuya ilişkin en sert önlemlerin alınacağının altını çizdi. Yolsuzlukla ilgili en fazla olay, 450 milyon avroyla sosyal sigortalar kurumunda tespit edildi.

Fransa’da hükûmet dolandırıcılık olaylarıyla mücadele etmek için, Avrupa Birliği dışındaki banka hesaplarına Aile Yardım Fonu’ndan ödeme yapılmamasına karar vermişti. Ancak önlemlere rağmen artan olayların endişe verici olduğu dikkat çekti.

Geri Dön 23 Mart 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN